browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

polecam!


Każdy ma w sieci ulubione miejsca, ja chciałabym Wam polecić te, które darzę szczególną sympatią i uważam za godne uwagi:

Studenckie Koło Przewodników Sudeckich z Wrocławia – zrzesza przewodników sudeckich, organizuje kursy przewodnickie, wyjazdy szkoleniowe i krajoznawcze a także prelekcje z wypraw (nie tylko sudeckich).

Projekt Niepełnosprawni w górach – razem na szczyty,  w którym biorę udział. Realizowany przez Fundację Jaśka Meli Poza Horyzonty, ma na celu zdobycie razem z osobami niepełnosprawnymi 28 najwyższych szczytów wszystkich pasm górskich w Polsce.


Portal www.karpacz.net – źródło informacji na temat Karpacza, miasta u podnóża Karkonoszy, punktu wypadowego na Śnieżkę, Królową Sudetów:) Na stronie można znaleźć informacje o noclegach, aktualnych cenach i o atrakcjach w okolicy. Portal zawiera bogatą galerię zdjęć oraz forum dyskusyjne. netfactory

                                                            – przejdź do wybranej strony, klikając w obrazek –